menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Witam mam taką prośbę czy mogli byście mi napisać sprawozdanie o następujacym temacie :
To była moja wymarzona wymarzona wyprawa wakacyjna - sprawozdanie.


Mam taką prośbę jeszcze żeby to było takie inne od tych wszystkich co są w sieci oraz żeby było na długość 1.5 STRONY
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
 
verified
Najlepsza
"20 czerwca
Przyjechała dzisiaj do nas ciocia Zofia z kuzynką Hanką. Niestety tylko na dwa dzień, ponieważ ciocia musiała wrócić do pracy.

21 czerwca
Dzisiaj ciocia zaproponowała mi, żebym wróciła z mini do Karpacza na kilka dni. Chętnie się zgodziłam i spakowałam już swoje rzeczy.

22 czerwca
Po długiej podróży dojechaliśmy do Karpacza. Wszystko mi się tu bardzo podoba. Kuzynka obiecała mi, że jutro pójdziemy zwiedzić miasto. A pojutrze pojedziemy w góry na spływ kajakami.

23 czerwca
Wczoraj zwiedzałam z Hanią całe miasto, a wieczorem byłyśmy w kinie. Dzisiaj pojechałyśmy na spływ kajakowy, było to ekscytujące przeżycie. Nigdy tego nie zapomnę.

24 czerwca
Dzisiaj cały dzień wędrowałam z Hanką i ciocią po górach. Zdobyłam najwyższy szczyt Karkonoszy,,Śnieżkę?, z czego jestem niezmiernie dumna. W drodze powrotnej miałam okazje przejechać się kolejką liniową.

25 czerwca
Już się nie mogę doczekać dzisiejszej jazdy na koniach. Moja kuzynka zabiera mnie do kowbojskiego miasteczka, gdzie będziemy cały dzień jeździć na koniach, przyglądać się walką kowbojów oraz Indian. Po tych atrakcjach pójdziemy do chińskiej restauracji na kolację, gdzie będę mogła zjeść pałeczkami ryż z mięsem.

26 czerwca
Kolejny dzień mojego pobytu minął mi bardzo szybko. Po śniadaniu pojechałyśmy z Hanią do wesołego miasteczka, gdzie wspaniale bawiłyśmy się do obiadu. Po południu wybrałyśmy się na zakupy. Kupiłam sobie piękną sukienkę oraz pamiątki dla rodziców i brata.

27 czerwca
Dzisiaj już ostatni dzień mojego pobytu w malowniczym Karpaczu. Chciałabym ten dzień mojego pobytu spędzić tylko z rodziną. Wieczorem o 20:30 mam pociąg do domu. Pobyt w Karpaczu będę jeszcze długo pamiętać. "
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...