menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje. prosze o pomoc:)

jct. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;]  prosze napiszcie coś o tym:]
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Podczas ostatnich wakacji wraz z rodzina wyjechaliśmy
do Zakopanego. Zamieszkaliśmy w drewnianym domku, z niego planowaliśmy i wyruszaliśmy na szlaki.

W pierwszym dniu wybraliśmy się nad Morskie Oko, spacerowaliśmy po po okolicy i podziwialiśmy piękne krajobrazy. Wracając z powrotem spotkała nas niecodzienna przygoda, natknęliśmy się na niedźwiedzia. Miś był tak uprzemy że pozował nam do zdjęć. Oczywiście wstąpiliśmy na okoliczne stragany z pamiątkami i kupiliśmy rożne pamiątkowe rzeczy.
Kolejny dzień naszego zwiedzania zaczęliśmy od wyjazdu do rezerwatu przyrody w Tatrzańskim Parku narodowym. W miejscu tym, rzeka przepływała dość z dużą prędkością napotykała na swojej drodze dużo kamieni w wyniku czego powstają efektowne wiry. Jest to jakby duża wanna z hydromasażem można wejść do wody poczuć przyjemne masowanie ciała. Rzeka otoczona jest wzgórzami, porośniętymi lasem.


Wyjazd trwał cztery dni, choć wakacje nie należały do szczególnie przebojowych, niezapomniana wycieczka pozostanie w mojej głowie na zawsze.
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...