menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Napisz krótki tekst na temat 'Najbardziej niesamowity sen w moim życiu', w którym dominować będzie funkcja ekspresywna
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
W moim śnie odyło się wiele rzeczy...
Miendzy innymi :
Podróżowałem w Egipcie a więc było to tak :
Leciałem samolotem do egiptu , czas podróży była to godzina. Miałem tam spędzić  czas  z babcią przez miesiąc w wakacje. Nie wdziałem co tam będę robił , ponieważ nie miam tak kolegów, ani nie znam języka . Gdy dotarłem odebrał mnie jakiś facet i przedstawił się , że jest sąsiadem mojej babci . Nie powiedział nic więcej. Wsiedliśmy do samochodu koloru czerwonego z napisem czarnym : Maf.. i zamazane sprejem. Przywieźli mnie do jakiegoś domu. Czarno było i ponuro. Nie bałem się , bo miałem wrażenie , że będzie fajnie. Ale taqk nie było . Powiedzieli mi , że babacia wyjechała na 2 tygodnie. Musiałem siedzieć dniami w domu. I wogule nie mogłem wychodzić na dwór. Było w tym domu dwóch egipcjan i jeden polak. Któregoś dnia...
miałem przy sobie telefon ale nie miałem nic na koncie. Próbowałem dzwonić i w jakiś sposob próbować. Ale nic nie wychodziło. Zazdzwoniła do mnie babcia Klara i powiedziała mi coś niepokojącego. Zapytała się gdzie jestem ? i czemu nie przyjeżdzżam.Odpowiedziałem jej , że odebrali mnie z lotniska sąsiedzi i powiedzieli , że mają mnie odebrać  i ,że wyjechałaś na dwa tygodnie. Teraz jestem w jakimś ponurym domu . O tym też mówił...
Babcia się zdziwiła, i powiedziała , że czeka na niego już parę dni.. a ż w końcu zaczeła go szukać... po całej dzielnicy.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...