menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Mam napisać felieton na temat szkolnej rzeczywistości. O czym on może dokładniej być? Bo nie mogę nic wymyślić T.T
thumb_up_off_alt 5 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
Najprostszym pomysłem jest zawsze nawiązywanie do wydarzeń. A co my tu mamy-Hmm, niedawno było rozpoczęcie i ruch oraz nauka zaczęły dopiero nabierać normalną i stałą prędkość. Ale jak uczniom podoba sie te ciężki początek, jak to się zaczyna? To pozostawiam tobie w formie felietonu, oczywiście podejdź do tego z jak najzabawniejszego punktu widzenia pełnego w żartobliwe określenia i porównania-Ta praca ma cię dosłownie wyrażać :P
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
Możesz napisać o tym jak uczniowie czują się w szkole,co jest ich największym utrapieniem,o ściąganiu,o braku wygody i komfortu.Najlepiej ,żeby zawierał w sobie trochę humoru (ostatnio miałam felieton na polskim i te z humorem były najwyżej oceniane).O ile pamiętam jedna dziewczyna przyniosła felieton związany z tym jak wygląda dzień w szkole:spóźnienie na lekcje,zostanie po lekcjach za ubrudzenie holu,mnóstwo zadania domowego itp.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...