menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
My live
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
 
verified
Najlepsza
Powinno Ci pomóc:

My name's Magda. I'm fifteen years old. I live in Ełk. It's a small city but it's very beautiful. I live in a flat with my family. I share room with my older sister. Sometimes we argue about things.

My normal day starts at 7 am. I hate this moment. I go to bathroom to have a bath. After that I eat my breakfast. At 7.40 I go to school. There I meet my friends. At 8.00 school starts. about 15.00 school ends. I go back to hame. I eat something and go to rowing club. There I can relax. When I come back to home I eat supper, do my hamework. About ten o'clock I go to bed.

In my free time I meet my friends. We talk about everything. Every day I go to rowing club. I can't live without it.

I live with my mather, father and sister. She also goes to school. She learns a lat. Sometimes she helps me. I love he My parents are very bussy. They work 8 hours. My mather makes dinner and father helps me when I don't understand something.

There are a lat at good things in my life. I've got a dog. I go out with him every day. She likes playing. I like sport. I have no problems with health, but not everythings is good. I haven't got my own room. I must live with my older sister. Two years ago I had a hamster, but he died I cried a lot.

In the future I want to have my own company. I want to be rich, have big house, three cars. I want to have two children and good housband.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
Przepraszam serdecznie, ale spytam: Praca magisterska ? Oo Albo jest to  a) drobna pomyłka, albo w innym przypadku b) myśl, że ktoś napisze komuś całą magisterkę xP No chyba, że szukasz natchnienia.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 5 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...