menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Moje spojrzenie na śląsk
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Drogi Instytucie!
   Piszę ten list ponieważ zaniepokoił mnie niskia poziom frekwencji wyborczejw naszym kraju. Jestem młodym człowiekiem, pragnę aby ten wskaźnik sie podniósł. Społeczność polska jest nieuświadomiona co do tego co sie dzieje w naszym kraju, o jego polityce i stosunkach międzynarodowych.
Do czego może nas doprowadzić ten wskaźnik i jego niskość? Skutki tego mogą być dramatyczne. Poddczas wyborów naprawde każdy jeden głos może zaważyć na wyborze urzędnika, spoleczeństwo może stać się nieufnym dla organów rządzących, może być w przekonaniu że rządżacy nie interesują się społecznościa i co najgorsze mogą powstawać konflikty wewnętrzne w Polsce, co znaczy może dojsć do zamieszek, buntów, siłowych wyparć urzędników ze stanowisk. Można też nadmienić że drastycznie niski poziom frekwencji wyborczej może doprowadzić Polskę do niechęci ludu cd nowych ustaw i rozporządzeń.
Dziękuję z a przeczytanie mojego listu
Z poważaniem
................. ..............
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...