menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Czy wakacje są potrzebne tak czy nie rozprawka
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Moim zdaniem wakacje są potrzebe. Można odpocząć od szkoły, zrelaksować się. Dzięki wakacjom idzemy do następnej klasy wypoczęci i uśmiechnięci.
Nie moge sobie wyobrazic jak to by było gdyby nie te wakacje. Bym nie odczówała, że jestem w starszej klasie, bo by mi się wydawało, że to jest ciągle jedna i ta sama klasa. Wydaje mi sie zawsze, że to ponad dwa miesiące wolnego i myśle co ja będe robiła. Jednak zawsze znajde sobie jakieś zajęcie i niegdy mi się nie nudzi. Właśnie wakacje to taki czas, gdzie dzieci i rodzice mogą razem spędzić troche więcej czasu niż w roku szkolnym, np.: wyjeżdżając gdzieś na wczasy, do babci na wieś lub po prostu siedzieć w domu. Bo zawsze jak zacznie się rok szkolny to rodzina się mija, mało ze soba rozmawia, ponieważ rodzice lub sie śpiesza do pracy lub przychodzą z niej zmęczeni, a dzieci wiecznie zajęci nauką lub ciągle chodzą po dworzu z kolegami.
Chyba nikomu dobrze by się nie żyło bez wakacji.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...