menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Pilnie potrzebne, najpóźniej do wtorku.
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
 
verified
Najlepsza
Drodzy obywatele!

Stoimy dzisiaj na progu bardzo trudnego problemu, jakim jest osiedlenie odnowionego budynku. Pojawił się pomysł aby umieścić tam 50 osób chorych na AIDS. Chciałbym jawnie sprzeciwić się tej koncepcji. Nie jestem uprzedzony do osób z tą chorobą, jednocześnie ich nie potępiam, ale patrzę na prostą matematykę. Ci ludzie, nie są gorsi od nas, ale zamieszkają wśród kilku tysięcy ludzi, którzy są zdrowi, patrząc na prawdopodobieństwo dalsze ryzyko roznoszenia choroby jest ogromne! Myślę, iż ośrodki dla osób z tą nieuleczalną chorobą powinny być budowane z daleka od większych aglomeracji miejskich, w miejscach cichych, nie cechujących się dużym współczynnikiem zaludnienia, to zmniejsza ryzyko, pojawiania się nowych przypadków AIDS, mówię to z myślą o tych ludziach jak i o nas, myślę, iż będzie to najbardziej dyplomatyczne rozwiązanie! Pamiętajcie, że wśród takiej ilości osób zagrożenie jest zawsze duże, pomyślcie o tym w trakcie głosowania.

Dziękuję!
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 2 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...