menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Jak Hitler "uwodził" Niemcy?- chodzi jakie metody stosował... i w ogóle... jak uwodził mężczyzn Kobiety...
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Hitler posiadał niesamowitą charyzmę. Człowiek o tak wysokiej charyzmie może skłonić 80-milionowe państwo do różnych rzeczy- był to sposób manipulacji całej ludności w kraju. Hitler używał także gestykulacji przez co zwiększał swoje wpływy na ludzi.

No i cytat ze strony: http://ofu.pl/xxhk2pe1
"Początkowo Hitler przybierał rolę szalonego i nie kontrolującego emocje, nieprzewidywalnego, a wręcz fanatycznego oratora. W rzeczywistości jednak wszystkie występy publiczne były starannie opracowane przez grono jego doradców oraz wielokrotnie ćwiczone i analizowane przez samego przywódcę. Szaleństwo i burze emocji, które prezentował tłumom było swoistym pokazem, można by nawet powiedzieć, że była to swego rodzaju gra aktorska. W późniejszym okresie wizerunek Hitlera zmieniał się - przemówienia nabierały cech wystąpień natchnionego lidera religijnego, a także znacznie zmniejszyła się polityczna ważność prezentowanych treści, które przemieniały się niekiedy w filozoficzne rozważania. "


Warto przeczytać co jeszcze jest o Hitlerze na tej stronie. Pozdrawiam :).
____________
Mam nadzieję, że pomogłam :) liczę na rewanż (jakiś malutki plusik i/lub najlepszą odpowiedź).
Pozdrawiam- powodzenia na lekcji.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...