menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Spędzam wakacje w malowniczej miejscowości Świetłagorsk.Korzystając z deszczowej pogody pisze maila do znajomego w Polsce :
- gdzie jestem i gdzie mieszkam
- jak spędzam wolny czas
- jaka jest pogoda i kiedy wracam
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Cześć Igor!

Jestem na wakacjach w wspaniałym kurorcie Świetłagorsk. Tydzień temu wyjechałem na wakacje, korzystając z okazji, oraz z tego, że nieco popsuła się pogoda, postanowiłem do Ciebie napisać kilka słów. Mieszkam w przepięknej okolicy dużego jeziora z daleka od cywilizacji, w tej chwili piszę w kafejki internetowej z pobliskiego miasta. W wolnym czasu pływam na rowerkach wodnych po jeziorze. Pogoda na razie kiepska, ale już jutro ma być gorąco. mam nadzieję, że jak wrócę za tydzień - spotkamy się.

Serdecznie Cię pozdrawiam!Привет Игорь!

Я нахожусь в отпуске в прекрасном Świetłagorsk курорта. Неделю назад я отправился в отпуск, чтобы воспользоваться этой возможностью, и что немного было ужасно погода, я решил написать вам несколько слов. Я живу в районе большого озера вдали от цивилизации, в данный момент я пишу в интернет-кафе в соседнем городе. В свободное время я плаваю в велосипедов воды озера. Если плохая погода, а завтра будет жарко. Я надеюсь, что я вернусь на следующей неделе - мы встретимся.

Мы от всей души приветствую вас!
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
3 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...