menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
thumb_up_off_alt 5 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
Na plakacie przedstawiona jest goła ziemia w nocy. Na głównym planie jest pokazana ,, kraina baśni" w formie motyla. Pod nim przedstawione jest dziecko, które jest zapraszane to owej krainy baśni przez dorosłego. Owy pan  rękom pokazuje mu kiegunek drabiny po której wejdzie do ,,pięknego świata"

____________________________
Jeśli pomogłem daj mi naj odp
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 3 nie lubi
more_vert
A ja byłbym za plusikiem, a nie dawaniem od razu za byle błahostkę najlepszej ^ ^ Pomijając od kogo cały patent proszenia o punkty jest na początku chciałeś plusa. Teraz już rękę odgryzasz? :P
more_vert
Opis musi być bardziej szczegułowy
more_vert
Spróbujmy troszeczkę przekształcić tekst sebossa, aby ułożyć coś troszkę lepszego:
Głównym elementem obrazu jest motyl, będącym częściowym przeniesieniem do świata baśni. Motyla można tłumaczyć różnie, jest to pewnego rodzaju uniesienie się do świata baśni. Jednak skrzydła motyla zaczynają się od książki, która jest ewidentnym elementem, rzeczą przenoszącą nasz umysł  poza horyzonty. Pomijając ten środek wyrazu mamy do czynienia z kilkoma innymi elementami, w tym porze dnia.
Noc wskazywać może na wiele, jednak w przypadku tej akcji sygnalizuje porę do czytania, oraz sen-dokładnie świat baśniowy który tam ujrzymy. Jest to częsty skutek czytania na noc.
Do motyla(naszej bramy między rzeczywistością, a baśnią) prowadzi nas jedyna oświetlona ścieżka. Widać więc, że nasze drogi są wytyczone i prowadzą do tego jednego miejsca.
Jednak wszystko umożliwia nam dorosły podtrzymujący drabinę: Pokazuje to, że dorosły czytający dziecku bajki pozwala mu wejść jak po drabinie do świata fantazji.
Dzieckiem możemy być my, samo dziecko można utożsamiać z wieloma rzeczami.

Czy taka forma ci wystarcza? ;) Można ją zawsze okroić i w tym udzielam pomoc. Tekst możesz uprościć, a nawet bardziej rozwinąć :P
Oraz PS-Dorosły na pewno nie pokazuje kierunku do "tego motyla" xP

Przy okazji drogi Sebossie-Nie nudzi ci się minusowanie przypadkiem? Bo zaobserwowałem dziwny związek między wystawianymi minusami przez ciebie, a dodanymi u mnie .
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
Nie musicie mi tłumaczyć co przekazuje ten obraz, tylko poprostu opiszcie wygląd obrazu
more_vert
Tak więc napisz go sobie osobiście jeśli jego opis był za krótki, a mój z elementami opisu przekazu ci się nie podobał ^ ^
more_vert
Dla ciebie pan Seboss

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 5 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...