menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię ... , mam 16 lat, mieszkam w ... , pochodzę z Polski.
Chodzę do liceum. interesuje się (tym i tym) i dalej o mojej rodzinie.

prosiłabym żeby praca napisana była swoimi słowami, nie ściągnięta z internetu. najlepiej gdyby mógł ktoś napisać i przetłumaczyć, to co napisał.
ewentualnie mogę podać nr gg. za odpowiedz dam najlepsza. z góry dziękuje i pzdr ; *
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
Mam nadzieje że o coś takiego ci chodziło. Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.

Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi. Moja mama ma 39 lat i nazywa się Dorota lubi ona robić różne prace domowe takie jak gotowanie sprzątanie czy pranie. A tata ma 42 lata nazywa się Tadeusz  lubi on przeglądać prasę sportową i oglądać różnego rodzaju sporty w telewizji.Lubi on też grać w piłkę nożną z moim młodszym bratem. Mam jeszcze młodszego brata Mikołaja który ma 12 lat i chodzi jeszcze do podstawówki. Interesuje się grą w piłkę nożną. Jest on zapisany w szkole do klubu piłkarskiego z którego jeździ na zawody sportowe.Mein Name ist Damian Ich lebte 16 Jahre in Elbing haben und ich komme aus Polen. Ich gehe zur Schule in die Bilder von verschiedenen Insekten wie Spinnen, Schmetterlinge und Raupen interessiert. Ich mag noch Tennis spielen mit swojimi Freunde. Meine Mutter ist 39 Jahre alt und sein Name ist Dorothy sie gerne tun verschiedenen Hausarbeiten wie Kochen Reinigung oder Wäscherei. Ein Vater ist 42 Jahre alt heißt Hinblick Tadeusz mag Sport Zeitungen und beobachteten verschiedene Sportarten in telewizji.Lubi er auch Fussball spielte mit meinem jüngeren Bruder. Ich habe noch einen jüngeren Bruder Nicholas, 12 Jahre alt ist und doch kommt es in die Grundschule. Er ist in Fußball interessiert. Es ist in der Schule Fußballmannschaft, die den Sport geht gespeichert.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
Zalecałbym aby była lepsza forma po napisaniu "Ich lebte 16 Jahre" (Brakuje mi tu alt na końcu chyba) zacząć tak Ich komme aus Polen und wohne in Elbąg. Mógł się wdać jakiś błąd ale ta forma jest lepsza i czytelniejsza :P Albo jak już od miasta zaczynając: Ich wohne in Elbąg. Das liegt in Polen :P (Mieszkam w Elbągu, leży on w Polsce ) Reszty nie sprawdzam tylko ten jeden widoczny :P Najwyżej ktoś mnie poprawi, że się mylę .
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...