Zadania tekstowe

+1 głos
52 wizyt
W kwiaciarni Pachnący Ogród bukiet złożony z 5 tulipanów i 3 żonkili kosztuje 27 zł,a bukiet złożony z 3 tulipanów i 7 żonkili kosztuje 37zł. Ile kosztuje jeden tulipan, a ile-jeden żonkil?
x-cena tulipana (w zł)
y-cena żonkila( w zł)
zadanie dodane 14 stycznia 2016 w Matematyka przez użytkownika dziusia96 (-90) [Gimnazjum]



Zobacz podobne: Zadania tekstowe


Twoja odpowiedź

Twoje imię i nazwisko, do wyświetlenia (opcjonalnie):
Prywatność: Twój adres użyty będzie jedynie do wysyłania tych powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:
Zaloguj lub zarejestruj się, aby nie przechodzić procesu weryfikacji w przyszłości.

Podobne zadania

+2 głosów
1 odpowiedź
761 wizyt zadanie dodane 3 listopada 2010 w Chemia przez użytkownika DerDrache (-20) [Gimnazjum]
+2 głosów
1 odpowiedź
1,266 wizyt zadanie dodane 21 października 2010 w Chemia przez użytkownika DerDrache (-20) [Gimnazjum]
+1 głos
0 odpowiedzi
112 wizyt zadanie dodane 26 kwietnia 2016 w Matematyka przez użytkownika Radek [Szkoła podstawowa]
0 głosów
0 odpowiedzi
143 wizyt zadanie dodane 10 marca 2016 w Matematyka przez użytkownika Gollins (0) [Szkoła średnia]
0 głosów
0 odpowiedzi
76 wizyt zadanie dodane 6 grudnia 2014 w Matematyka przez użytkownika Jakub [Studia]

 


13,977 zadań

12,179 odpowiedzi

1,584 komentarzy

23,310 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!