Napisz list do przyjaciela Jezusa

0 głosów
3,009 wizyt
Proszę pomóżcie napisać mi list do przyjaciela którym jest Jezus.
zadanie dodane 24 września 2013 w Religia przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]



Zobacz podobne: Napisz list do przyjaciela Jezusa


1 odpowiedź

0 głosów
Drogi Jezu!

Piszę do Ciebie pierwszy raz i tak naprawdę nie wiem, co mam Ci powiedzieć. Sam widzisz, co się wokół mnie dzieje... Ludzie sie nie kochają, a nawet nienawidzą, rodziny sie rozpadają, stari są zostawieni na pastwę losu. Dlaczego tak się dzieje?

Wiem, że ejsteś moim przyjacielem i zawsze moge na Ciebie liczyć, dlatego też właśnie do Ciebie się zwracam. Mam taką prośbę, umocnij mnie, abym mógł cos zdziałać, abym mógł pomóc chociaż części ludzi. roszę Cie także, abyś wstawił się za tym światem do Twego Ojca. Wiem, że to Ty jesteś Jego Synem umiłowanym, więc myślę, mże możesz coś wskórać. Niech Bóg da światu więcej miłości.

Pragnę Jezu, abyś nie pomyślał, że ja Ci się narzucam. Jeśli nic nie da sie zrobić, to trudno. Wiem, że napisano "kto mieczem wojuje, od miecza ginie", więc każdy zły człowiek poniesie za to karę i może keidyś świat sie odmieni. Ja ufam Tobie Pani i chcę kroczyć drogami, które mi wskazujesz. Kocham Cię

Twój/Twoja....
odpowiedź 15 października 2013 przez użytkownika ak23 (505,900)

Podobne zadania

+1 głos
1 odpowiedź
+1 głos
1 odpowiedź
+1 głos
1 odpowiedź
2,134 wizyt zadanie dodane 7 listopada 2010 w Język rosyjski przez użytkownika lewcio (10) [Szkoła średnia]
+1 głos
1 odpowiedź
2,250 wizyt zadanie dodane 14 października 2010 w Język angielski przez użytkownika fefa (10) [Szkoła podstawowa]
+2 głosów
1 odpowiedź

 


14,009 zadań

12,213 odpowiedzi

78,551 komentarzy

46,727 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!