menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Potrzebuję przemówienia w obronie kogoś lub czegoś, lub wykazujące wyższość czegoś nad czymś. Ma być na długość strony A4. Nie może być to temat "Wyższość książek na filmem" bo zbyt wiele osób w klasie już go ma.
Proszę o niedodawanie rozwiązań z internetu.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Witam państwa bardzo serdecznie. Zebraliśmy się tutaj, by omówić kwestię wakacji, dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych. Wakacje powinny być dłuższe o jeden miesiąc, gdyż sprzyja to rozwijaniu zainteresowań i wiedzy młodych ludzi. Czy nie uważają państwo, że dwa miesiące to za mało, aby dzieci mogły spokojnie wypocząć i z nową energią powrócić do szkoły? Według mnie dłuższe wakacje sprawią, że dzieci będą chciały wrócić do obowiązków i zatęsknią za nauką, a także sprawami szkolnymi. Wyjazdy zagraniczne podczas wakacji pomagają w rozwoju umiejętności językowych. Czy nie uważacie państwo, że żaden kurs organizowany w gimnazjum, liceum, czy szkole językowej, nie może być lepszy niż rozmowa w obcym języku za granicą? W czasie wakacji wiele domów kultury rozwija swoją działalność dla młodzieży, organizując wszelakie kursy i warsztaty wakacyjne. Młody człowiek powinien uczyć się nie tylko w szkole, ale musi rozwijać swoje pasje. Czy nie lepiej dla dzieci, gdy mogą same wybrać rodzaj warsztatów i przebywać w grupie rówieśników, którzy mają podobne zainteresowania? Uważam, że wakacje pomogą uczniom w uzyskaniu umiejętności praktycznych, które pomogą im w radzeniu sobie z różnymi problemami w dorosłym życiu.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...