menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Francuski pisarz Jean Paul Sartrie e jest autorem słów "piekło to inni" skonfrontuj tę mysl ze stwierdzeniem Kaczmarskiego "w sobie masz swój hades"Rozstrzygnij ktora z tych koncepcji bardziej do ciebie pasuje
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Obydwa sformułowania bardzo się ze sobą wiążą, szczególnie pod względem zła. Chodzi w nich o to, że czyniąc rzeczy niedozwolone, niszczymy samych siebie i wtedy 'Trafiamy do hadesu' lub 'Piekło to inni'. Można łatwo to rozszyfrować, ale trzeba wiedzieć, że Hades to bóg zaświatów i świata umarłych. To prawie to samo co piekło.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 5 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...