"Akademia pana Kleksa"- Co lepsze książka czy film?-Książka

+1 głos
5,555 wizyt
Mam napisać na jutro opowiadanie,pt.  Co lepsze książka(Akademia pana Kleksa) czy film?-wybrałem książkę bo pani lubi książkę możecie mi podać chociaż pomysły to resztę dokończę.
zadanie dodane 8 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika kubala5333 (10) [Szkoła podstawowa]
edycja 8 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-
1 odpowiedź

0 głosów
ademia Pana Kleksa” Jana Brzechwy jest jedną z ulubionych lektur dzieci, młodzieży, a także dorosłych, którzy pamiętają tę książę z czasów swojej młodości. Jeśli nie czytałeś jeszcze książki Brzechwy, a chciałbyś sprawdzić, czy warto ją przeczytać, zapoznaj się z naszą stroną, na której znajdziesz jej streszczenie. „Akademii Pana Kleksa” nie sposób opowiedzieć w kilku zdaniach, jako że jest to lektura niezwykle bogata w przygody i magiczne zdarzenia, które zostały również omówione w dziale „opracowanie”. „Akademii Pana Kleksa” nie można nie polubić, więc jak najszybciej zacznij czytać! Główny bohater lektury, niezwykły podróżnik i naukowiec, otoczony jest przez gromadkę chłopców, którzy towarzyszą mu w fantastycznych wyprawach oraz zdobywają pod przewodnictwem swojego profesora nową wiedzę - temu przede wszystkim służy pobyt w słynnej szkole, znanej raczej jako „Akademia Pana Kleksa”. Streszczenie dostępne na stronie www.streszczenia.ryu.pl pozwoli Ci zapoznać się z kluczowymi wydarzeniami, jakie mają miejsce w książce. Jeśli natomiast chciałbyś zaznajomić się z najważniejszymi problemami poruszanymi w lekturze, sprawdź nasze opracowanie. „Akademii Pana Kleksa” nie można nie polubić. Brzechwa – którego autorstwa jest nie tylko „Akademia Pana Kleksa”, „Kaczka Dziwaczka”, ale też wiele innych utworów – stworzył historię intrygującą i wzruszającą, która opowiada o przyjaźni, zaufaniu oraz dojrzewaniu, o czym mówi również nasze streszczenie. „Akademii Pana Kleksa” nie łączmy tylko z nauką – ekranizacja książki uwypukliła elementy musicalowe lektury, zabawą i śpiewem ogarnięta jest cała Akademia Pana Kleksa. „Kaczka Dziwaczka” to jedna z piosenek, jakie wykonują uczniowie w bajkowym świecie o nazwie „Akademia Pana Kleksa”. Streszczenie lektury dostępne na www.streszczenia.ryu.pl na pewno zaspokoi Twoją ciekawość i pomoże Ci usystematyzować wiadomości dotyczące tej książki.
odpowiedź 8 grudnia 2010 przez użytkownika niezalogowany
w888888888iiijjjjkjkjhughhghgdfdsasswe123456tfdweesrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Podobne zadania

0 głosów
0 odpowiedzi
3,360 wizyt zadanie dodane 15 października 2014 w Język polski przez użytkownika jakublebski (10) [Szkoła podstawowa]
0 głosów
1 odpowiedź
1,877 wizyt zadanie dodane 12 stycznia 2011 w Język polski przez użytkownika mati199PL (-500) [Szkoła podstawowa]
+1 głos
1 odpowiedź
+1 głos
1 odpowiedź
24,147 wizyt zadanie dodane 18 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika Iza Sygnecka (-160) [Szkoła podstawowa]
0 głosów
1 odpowiedź
5,717 wizyt zadanie dodane 20 października 2013 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]

 


14,033 zadań

13,247 odpowiedzi

1,529 komentarzy

475,746 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!