menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Ok chodzi mi oto czy ktoś może ma podręcznik albo wie gdzie mogą być skanlacje z podręcznika ''To dopiero Historia!''? dla klasy 3 gim. , po prostu potrzebny mi jest 1 rozdział podręcznika. Bardzo prosiłabym o pomoc bo w poniedziałek piszę klasówkę a nie mam jeszcze podręcznika a nie chcę mieć 1 za 50%

Bardzo proszę BARDZO !

(tak aby plik miał format pdf mniej więcej)

NOWA ERA
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
To strona z zadaniami, a nie do ogłoszeń parafialnych. Zapewne na allegro już nie zdążysz kupić, ale trzeba było myśleć wcześniej. Co więcej nie masz koleżanek i kolegów? Wystarczy poprosić, a na pewno pożyczą. Przykładowo Ty się pouczysz w Sobotę po czym oddasz książkę żeby dana osoba mogła się pouczyć w niedzielę.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
niestety nie mam koleżanek ani kolegów w klasie (prosiłam koleżankę o podręcznik ale ona zapomniała) a tak po za tym zamawiałam podręcznik ale niestety nie przyszedł zamawiałam z 5 razy i czekałam bo w sierpniu nie mogłam kupić !! Ale trudno chyba poszukam se lepiej tytułu rozdziałów z tego podręcznika i będę szukała po wikipedii

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 7 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...