menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
List- prywatny- Kolezanka z Angli zapraszacie na dlugi weekend majowy.Niesety kilkadni przed wyjazdem zachorowalas imusialas pojscdoszpitala.Napisz list do kolezanki w ktorym podziekujesz za zaproszenie i wyjasnisz dlaczegoniemozesz przyjechac. Napiszesz nacojesteschora i wyjasniszdlaczego wymagasz leczenia szpitalnego.Napiszesz jak sie czujesz i jaka jest opinia lekarzy. Przeprosisz za zmiane planow i zaproponujesz inny  termin przyjazdu. (120-150 slow)
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Dear Samanta!
    Some day ago I get sick. Unfortunately I will not be able to come to you. I am really sorry for that. I am in the hospital now. Thank you very much for your invite to England.
    I am dehydrated. I get injections every day. I feel very weak. The hospital is so quiet. This place makes that I am scared. Doctors say that I leave hospital for a few days, but I have to rest in home. I hope that “a few days” are two or three.
     I am sorry for that again. But it is not my fault. We can meet in the holidays. About 26 or 27 June. What do you think about this date?
Kisses,
Twoje imię.

   Droga Samanto!
    Kilka dni temu zachorowałam. Niestety nie będę mogła przyjechać do ciebie. Naprawdę bardzo mi przykro za to. Jestem teraz w szpitalu. Dziękuję bardzo za zaproszenie do Anglii.
    Jestem odwodniona. Dostaję kroplówkę każdego dnia. Czuję się bardzo słabo. W szpitalu jest tak cicho. To miejsce sprawia, że się boję. Lekarze mówią, że mam wyjść ze szpitala za kilka dni, ale mam odpoczywać w domu. Mam nadzieję, że "kilka dni" to dwa lub trzy.
    Przykro mi to jeszcze raz. Ale to nie moja wina. Możemy spotkać się we wakacje. 26 lub 27 czerwca. Co sądzisz o tej dacie?
Pocałunki,
Twoje imię.

__________
Mam nadzieję, że pomogłam :) liczę na rewanż (jakiś malutki plusik i/lub najlepszą odpowiedź).
Pozdrawiam- powodzenia na lekcji.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...