menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Jak można pomoc lasom piszcie
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

3 odpowiedzi

more_vert
Masz opcje edytuj, a teraz w słowniku ortograficznym zerknij ile popełniłeś błędów, jak je poprawisz, napisze Ci odpowiedź.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
Lasom można pomóc na wiele sposobów. Zaczynając od zbierania śmieci wyrzuconych przez ludzi. Można również zwrócić uwagę jakiemuś człowiekowi, żeby podniósł to co wyrzucił. W lesie nie należy trąbić i krzyczeć- można przez to wystraszyć zwierzęta, których dom tam się znajduje. Lasom można pomóc przez branie udziału w różnych akcjach dobroczynnych np. WWF. Wycinanie lasów szkodzi nie tylko zwierzętom, ale również człowiekowi. Lasy produkują dużą ilość tlenu. Aby zapobiec wycince lasu można złożyć wniosek do wyższych izb o ochronę tego terenu.


____________
Mam nadzieję, że pomogłam :) liczę na rewanż (jakiś malutki plusik i/lub najlepszą odpowiedź).
Pozdrawiam- powodzenia na lekcji.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
more_vert
Lasy są naszym bogactwem naturalnym i dlatego warto o nie dbać. Pomóc lasom możemy na wiele sposobów, np. poprzez branie udziału w akcjach sprzątania lasu. Dobrze wiemy, jak lasy są zaśmiecane i ile to szkody robi dla naturalnego środowiska. Natomiast sadzenie nowych drzew sprzyja rozwojowi lasów, kiedy na miejsce wyciętych drzew sadzone są następne. Człowiek ma bardzo duży wpływ na naturę, która go otacza i czasem tak niewiele trzeba, by pomóc.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 2 nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...