menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
OPISZ SWÓJ DOM I OGRÓD PO ANGIELSKU
mieszkam w małym domu. są w nim dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. salon z którego korzystam na co dzień pełni rolę sypialni. stoi tu duża sofa,fotele i stół,są meble i telewizor. drugi pokój należy do dzieci. jest bardzo kolorowy i jest w nim dużo zabawek. kuchnia jest niewielka ale przytulna. jest w niej agd i  stół przy którym zasiada cała moja rodzina. w łazience jest wanna z prysznicem i pralka oraz umywalka. w moim ogrodzie jest mnóstwo kwiatów, i drzew. są tu drzewa owocowe i iglaki. z brzegu stoi mała fontanna a na około niej ustawione są ławki. bardzo lubię mój ogród ponieważ nawet zimą jest on pełen życia,gdyż przylatuja tu ptaki które dokarmiam.
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
Proponuje napisać po polsku jak wygląda twój dom ja jak coś to poprawie i przetłumacze
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
more_vert
I live in a small house. There are two bedrooms, kitchen, bathroom and corridor. Living room with the one I use every day serves as a bedroom. There is a large sofa, armchairs and a table, the furniture and TV. The second room is for children. It is very colorful and there is a lot of toys. Kitchen is small but cozy. There are AGD, and a table where all my family seats to eating meals. The bathroom has a bath with shower, washing machine and sink. In my garden are plenty of flowers, and trees. There are fruit trees and conifers. From the shore is a small fountain and on it are set around the bench. I like my garden even in winter because it is full of life, since arriving here birds with I feed.

____________
Mam nadzieję, że pomogłam :) liczę na rewanż (jakiś malutki plusik i/lub najlepszą odpowiedź).
Pozdrawiam- powodzenia na lekcji.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...