menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Jakie kolwiek opowiadanie w klimacie wiejskiej sielanki
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Dodaj elementy wiejskiej sielanki, przerób, je, że mieszkasz na wsi:

Gdy wychodziłam ze szkoły byłam uszczęsliwiona. W ręce trzymałam wiele dyplomów z dziedziny sportu, literatury, plastyki i oczywiście świadectwo z paskiem. Cieszyłam się i byłam z siebie dumna ponieważ cały rok ciężko pracowałam aby na koniec osiągnąć wysokie wyniki. Miałam nadzieję że na tych wakacjach w końcu odpocznę. Gdy przyszłam do domu wszyscy byli weseli i uradowani z mojej całorocznej nauki. Gdy weszłam do mojego pokoju od razu położyłam się na łóżku i myślałam gdzie pojadę na wakacje. W tamtym roku byłam nad Morzem Bałtyckim i u babci, ale nie u cioci. Moja ciocia Krysia mieszka na wsi, są tam wspaniałe widoki i piękne kraojbrazy które mozna podziwiać. Natychmiast zadzwoniłam do cioci która bez wahania zgodziła się abym przyjechała do niej. Następnego dnia spakowałam się i oczekiwałam na wyjazd. Tata odwiózł mnie na wieś. Gdy przyjechałam tam poczułam woń kwiatów i siana które tak cudnie pachniały. Ciocia serdecznie mnie powitała. Pomogłam jej w przygotowaniu obiadu ktory zjadłyśmy razem. Myślałam ze dobrze zrobiłam ze odwiedziłam ją bo mieszka sama i potrzebuje towarzystwa. Drugiego dnia rano ciocia nauczyła mnie doić krowę, później zjadłam płatki na mleku. Ubrałam się i poszłam na spacer, był on dość długi wiec mogłyśmy sobie porozmawiać. Wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam i moja ciocia była także ze mnie dumna jak opowiedziałam jej wszystko o szkole. Zebrałam wiele kwiatów podczas tej wycieczki, następnie wsadziłam je do wazonu. Moja ciocia oprócz krowy miała także dwa króliki i kota. Zaprzyjaźniłam się z Filemonem i codzennie bawiliśmy się. Na wsi jest bardzo spokojnie nie ma tego hałasu taki jak jest w mieście. Wielu rzeczy się tu nauczyłam i gdy powróciłam do domu bardzo wypoczęłam i wiem już ze na następne wakacje znowu tu przyjadę. Mam nadzieję że znów osicągnie wysokiw wyniki w nauce i będę mogła pochwalić się cioci Krysi. Te wakacje na wsi były bardzo udane, szkoda ze tak szybko zleciało, ale co dobre szybko się kończy i pora wcacać do szkoły.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...