menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
plan rozprawki pt:''czy dorośli mogą nauczyć się czegoś odd dzieci''
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 2 nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Dorośli mogą nauczyć się wielu rzeczy od dzieci. Tezę tą można potwierdzić wieloma faktami. Często dorośli to od dzieci uczą się np. obsługi komputera lub różnych akcesoriów, gadżetów, wszelkich sprzętów agd. Dzieci mogą też nauczyć tego, iż życie to nie tylko praca, ale i zabawa, i przyjemności. Zazwyczaj to dzieci sprawiają, iż dorośli otwierają się na nowe style, odmienności kulturowe, różne ciekawe, bądź też nie  gusta. Zaczynają być "na czasie" nie zachowują się staromodnie, pojmują iż świat się zgorszył i kieruje się innymi wartościami niż wcześniej. W niektórych przypadkach zaczynają słuchać bardziej nowoczesnej muzyki oraz technologi. Wypisałem tyle ile zdołałem nie wiem czy wszystko ale sam jestem w V kl. podst. xD
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...