menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Napiszę, czego dowiedziałem się o świecie, ludziach i o sobie samym dzięki lekturze mały książę
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Powinno pomóc: Moją osobę często otacza zło. Jest ono widziane w różnych miejscach i formach. Czasem widzę je w szkole, czasem w sklepie. Gdy po raz pierwszy czytałem Małego Księcia nie wiedziałem dokładnie o co w nim chodzi.
Po przeczytamniu go kilka razy zrozumiałem, że najważniejsza jest przyjaźń. Obiecałem sobie, że to nią będę kierował się w życiu osobistym i zawodowym.
Mały Książę nauczył mnie, że "Dobrze widzi się tylko sercem", czyli że nieważne jak osoba wygląda. Ważne, jakie ma wnętrze, ambicje, czy jest dobra czy zła.
M. K. pomógł mi zrozmieć na czym polega prawdziwa różnica między dorosłymi a dziećmi. Dorośli nie mają czasu na przyjaźnie, miłość. Dla nich najważniejsza jest praca. Mogą się oni od dzieci wiele nauczyć.
Mały książę to bardzo pouczająca książka, pomagająca się usamodzielniać i patrzej na świat z innej perspektywy. Im częściej ją czytam, odkrywam coś nowego. Coś, co wcześniej przeoczyłem.
Zachęcam do przeczytania tej ciekawej lekury,która może czegoś nauczyć nie jednego dorosłego.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...