menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Napisz rozprawke na temat zalet i wad korzystania z internetu
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
We wcześniejszych czasach komputery były używane wyłącznie w celach wojskowych, jednak z biegem czasu wszystko się zmieniło.Teraz prawie co 3 Polak ma komputer z dostepem do sieci.Jednak z taką technologią wiązą się także wady jak i zalety korzystania z sieci.Spróbuję to uzasadni kilkoma argumentami.

     Pierwszym argumentem są wady internetu.Przeglądając internet lub grając w jakiekolwiek gry komputerowe możemy się od tego uzależnić, każda gra ma coś przykuwającego uwagę i uzależnia, jednak po pewnym czasie się nudzi.Drugim argumentem jest czatowanie w sieci.Prawie każdy z nas czatuje w dzisiejszych czasach na różnegorodzaju stronach internetowych takich jak, np. onet, interia czy też wp.Jednak nie przepuszczamy jakie może się czaić za tym niebezpieczeństwo, możemy poznać nie to osobę za którą się podaje piszący lecz zupełnie starszego i niebezpiecznego człowieka.Trzecim argumentem są zalety internetu.Internet służy nam do edukacji, służy nam także do zobaczenia świata przez szklany ekran, co się w danym miejscu dzieje.Przy komputerze z internetem można dobrze spędzić czas, zrelaksować się od ciężkiego dnia i popijać cherbatkę.

      Podsumowując internet jest bardzo potrzebny dla rozwijania się pod różnymi kwestiami, jednak nalezy pamiętać o tym, aby nie przesadzić z przebyywaniem przy nim.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
A spacje gdzie??? Wady jako takie, pojęte ogólnie nie moga być argumentami

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 7 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
2 odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...