,,moje hobby'' wypracowanie dla dziewczyny

0 głosów
11,109 wizyt
Potzrebuje wypracowania na temat fotografi czy coś takiego
zadanie dodane 4 kwietnia 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia]Zobacz podobne: ,,moje hobby'' wypracowanie dla dziewczyny


2 odpowiedzi

0 głosów
Moje zainteresowania są bardzo różne.Nie mam jednej pasji,która mnie fascynuje,i której poświęcam cały mój czas wolny.Staram się być wszechstronna,bo to czynni człowieka mądrzejszym niż oddawanie się tylko jednej rzeczy.

Po pierwsze w wolnym czasie czytam moją ulubioną literaturę.Uwielbiam kryminały i książki przygodowe.Zazwyczaj mocno angażuję się mocno w przeżycia głównych bohaterów.Literatura pochłania wiele mojego czasu,bo po przeczytaniu kilku kartek jestem ciekawa co będzie dalej,jak ta historia się skończy i dlatego zdarza się,że jednego dnia czytam całą ksiażkę.

Bez wątpienia moją drugą pasją jest jazda konna.Na tę rozrywkę czas znajduję w weekendy.W każdą sobotę wraz z moją przyjaciółką odwiedzamy stadninę koni w naszym mieście.Obecnie

jesteśmy w trakcie kursu.Uwielbiam konie i jazdę,która sprawia mi wiele radości.Marzę również o własnym koniu-białym.

Dużo czasu poświęcam też grze w siatkówkę.Należę do klubu szkolnego,który reprezentuje moje gimnazjum.Dwa razy w tygodniu mam intensywne treningi.Ciężko pracuję i odnoszę w tej dziedzinie sportu sukcesy.Czerpię z tego ogromną przyjemność,pomimo częstego zmęczenia.

W środowe i czwartkowe popołudnie uczę się również języka angielskiego w Miejskim Domu Kultury w naszym mieście.Bardzo lubię języki obce,a w wakacje chcę odwiedzić ciocię w Anglii,dlatego też zdecydowałam się na ten kurs. Jestem bardzo zadowolona z nauki,ponieważ poznaję nowe słowa i myślę,ze niedługo będę mogła porozumieć się z każdym Anglikiem.Bardzo się cieszę z moich postępów.

Uważam,że warto mieć zainteresowania i poszerzać swoje horyzonty.Dodatkowe popołudniowe zajęcia są nam bardzo potrzebne.Możemy się rozwijać i realizować.Mój przykład jest tego dowodem.
odpowiedź 9 kwietnia 2013 przez użytkownika niezalogowany
0 głosów
ewentualnie potrzebuje... xD
odpowiedź 22 listopada 2016 przez użytkownika Love Guitar

Podobne zadania

+1 głos
1 odpowiedź
2,983 wizyt zadanie dodane 26 września 2010 w Język polski przez użytkownika Misty (-1,300) [Gimnazjum]
0 głosów
1 odpowiedź
246 wizyt zadanie dodane 18 października 2011 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]
+1 głos
1 odpowiedź
3,001 wizyt zadanie dodane 24 lutego 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]
+1 głos
1 odpowiedź
3,843 wizyt zadanie dodane 27 lutego 2011 w Język polski przez użytkownika pio2881 (-1,180) [Gimnazjum]
+3 głosów
3 odpowiedzi
3,650 wizyt zadanie dodane 7 października 2010 w Historia przez użytkownika justyna2387 (-2,190) [Szkoła podstawowa]

 


14,004 zadań

12,209 odpowiedzi

34,980 komentarzy

40,280 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!