menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Proszę o przetłumaczenie.
Mam na imię ....., mieszkam w mieście ....... w bloku na pierwszym piętrze, mam dwadzieścia osiem lat, z zawodu jestem lakiernikiem samochodowym ale pracuję na kopalni jako górnik. W wolnym czasie uprawiam różne sporty takie jak kolarstwo, bieganie i pływanie ale poza tym interesuje się motoryzacją i komputerami. Moja rodzina jest mała.
Moja Żona ma na imię ...... zajmuje się domem i dziećmi  jest osobą bardzo ciepłą i wyrozumiałą, zawsze mogę liczyć na jej pomoc, potrafi wytłumaczyć, poradzić a co najważniejsze zrozumieć. Jest osobą dla mnie bardzo ważną. Mamy dwie córki ...... pięć lat  i.............trzy lata, razem chodzą do przedszkola.
Jesteśmy szczęśliwą rodziną.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 4 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...