menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Poniedziałek (20.02.12r) - Wstałam o 7.10 . Ubrałam się , zjadłam śniadanie i szybko wyszłam do szkoły . Miałam 6 lekcji , więc było spoko .
Dość wcześnie zrobiłam zadanie domowe i miałam czas na oglądanie Tv .
Położyłam się spać o 23 .

Wtorek (21.02.12r.) - Obudziłam się o 7.30 , więc praktycznie zaspałam . Wyszłam do szkoły i spóźniłam się o 10 min . Trudno . Wieczorem pojechałam z tatą do Tesco . Spać poszłam o 22 .

Środa (22.02.12r.) - Do szkoły wstałam dość szybko i szybko się przygotowałam .Wraz z moją klasą szliśmy na " Dni otwarte " do pewnego gimnazjum . Było tam bardzo miło . Wieczorem nie mogłam zasnąć , ponieważ bolała mnie głowa .

Czwartek (23.02.12 r. ) - Wstałam o 6.40 , ale lekcje zaczynały się dopiero o 9 . Moja przyjaciółka Ilona przyszła po mnie i razem poszłyśmy do naszej szkoły . Wieczorem nudziło mi się , więc się trochę pouczyłam . Wcześnie poszłam spać.

Piątek (24.02.12r.) - Dość szybko wstałam , zjadłam śniadanie , ubrałam się , i wyszłam do szkoły . Dzień zapowiadał się fajnie , ponieważ szłam z     moją klasą na lodowisko . Wieczorem oglądałam ciekawy horror , po którym bałam się iść sama do toalety ...


Bardzo proszę o dokładne tłumaczenie . Tylko proszę nie z translatorów.
Proszę też o zwrócenie uwagi na godziny ( np. gdy jest 23 / 11 pm , gdy jest 13 / 1 pm .. ok ?? ) dziękuje .. :)
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Monday 20.02.12 - I got up at 7.10am. I got dressed, ate breakfast and rushed to school. I had 6 lessons so it was relaxed. I'd finished my homework much earlier and had time to watch TV. I went to bed at 11pm.

Tuesday 21.02.12 - I woke up at 7.30am so i'd pretty much overslept. I left for school and was 10 minutes late. Tough. In the evening i went with dad to Tesco. I went to sleep at 10pm.

Wednesday 22.02.12 - I woke up and got ready for school quite quickly. With my class we went to an open day at a certain middle school. It was very pleasant there. In the evening i couldn't get to sleep as i had a headache.

Thursday 23.02.12 - I got up at 6.40am but my lessons started at 9am. My friend Ilona came for me and we went to our school together. I was bored in the evening so i studied a little. I went to bed early.

Friday 24.02.12 - I got up quite quickly, ate breakfast, got dressed and left for school. The day turned out to be quite good as i went with my class to the ice rink. In the evening i watched an interesting horror film after which i was scared to go the the bathroom alone...Hope it helps, David :)
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
40 odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...