menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
*gang niewidzialnych ludzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
1. Pierwszy dzień w szkole

Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku – będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum. Po apelu nie wie do jakiej iść sali. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych. Później na korytarzu spotyka Neta. Okazuje się, że są z tej samej klasy. Po drodze pomagają dziewczynie – Nice, pozbyć się chłopaków, chcących ukraść jej drugie śniadanie. We trójkę postanawiają oduczyć chłopaków kradzieży. Udaje im się znaleźć kryjówkę chłopaków – Marcela i Rubena. Później udaje im się pomóc w rozbiciu Gangu Niewidzialnych Ludzi kierowanego przez tajemniczego Mortena. Poznają także Manfreda, program AI, „wychowywany” przez Neta.

2. Megakorek

Warszawa zaczyna być strasznie zakorkowana. Net odkrywa, że Manfred do tej pory trzymany bez dostępu do Internetu, wydostał się na wolność. Jako że Manfred miał być programem do sterowania światłami zaczyna uważać, że to Manfred jest przyczyną korków w mieście. Przyznaje się do zabrania kodu Manfreda tacie. Marek Bielecki mówi synowi, że to nie Manfred tworzył korki, tylko stary program nie mógł już ogarniać miasta. Mimo to kopie Manfreda z internetu zostają usunięte, a sam Manfred umieszczony w ratuszu – dokończony przez Neta, jest wspaniale przygotowany do sterowania światłami.

3. Szkoła, w której straszy

Nika wchodzi na strych, gdzie przyjaciele urządzili Kwaterę Główną. Widzi szkielet, który wisiał na stojaku, tyle, że w tym momencie, szkielet stoi o własnych siłach... ucieka na dół. Przyjaciele stwierdzają, że w szkole musi być duch. Czytają, że wizycie ducha towarzyszy zimno. Umieszczają więc czujniki temperatury w szkole, których pilnowaniem zajmie się Manfred, którego Net przygarnął na swój minikomputer. Próbują zbadać robotem strych, jednak ktoś lub coś powoduje, że obraz przekazywany przez robota znika. Jednocześnie przed przyjaciółmi ukazuje się duch. Postanawiają odwiedzić wróżkę, madame Josephine. Ta w ostatnich chwilach wizyty mówi w transie, że przed Wielkanocą stanie się coś strasznego. Przyjaciele idą na strych szkoły porozmawiać z duchami. Te wskazują kabinę samolotu przywaloną różnymi rupieciami. W środku są ich ciała – chcą aby je pochować.

4. Zamek na Kociej Skale

Tata Felixa próbuje odebrać sygnał z amerykańskiej satelity, aby obejrzeć lądowanie sondy na Marsie. Jednocześnie realizuje projekt, który jest top top top secret. Klasa Felixa, Neta i Niki jedzie na wycieczkę do Zamku na Kociej Skale. Tam przyjaciele w czasie wędrówki pod zamkiem, odłączają się od grupy. Idąc za cichym oddechem, natrafiają na gnoma, pilnującego skrzyni ze skarbem księcia Świętopełka. Gnom mówi, że ten do kogo należy ten skarb jeszcze się nie narodził oraz że znajdą swój własny skarb.

5. Skarb babci Lusi

Felix, Net i Nika uważają, że ich skarbem może być ten, o którym opowiadała babcia Lusia (babcia Felixa).
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...