menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Opisz warszawę jak wyglądała kiedyś a jak wygląda teraz(w kilku zdaniach po angielsku i jak możesz to przetłumacz na polski żebym wiedział co tam pisze)
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

2 odpowiedzi

more_vert
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 2 nie lubi
more_vert
In This essey I will write some important facts about Warsaw. How look before and now. In the middle of the town sqare was located in a rectangular , in whom dwelt 40 richest people. But this rectangul is to this time. This is a very beautiful town because in thier is many shops restaurant, museums and more more. We can tell about Warsaw that have inside much good. In the old Warsaw people were highlighted , not treated everyone equally. People were divided into rich and poor. But from this time Warsaw an all Poland is very changed because now people are poor or rich have equal chances to make a success in life.W tej wypowiedzi chce opisac pare waznych szczegolow o Warszawie. Jak wygladala wczesniej i jak wyglada teraz. W W środku miasta znajdował się plac w kształcie prostokąta, przy którym zamieszkało 40 najbogatszych ludzi. Istnieje on zreszta do teraz. Warszawa jest bardzo pieknym miastem poniewaz jest w niej mnostwo sklepow restauracji, museum i wiele wiele innych. Mozna powiedziec o Warszawie ze ma dobre wnetrze. W starej Warszawie ludzie nie byli traktowani jednakowo. Ludzie byli podzieleni na bogatych i biednych. Ale od tego czasu Warszawa i wogole cala Polska zmienila sie a ludzie biedni czy bogaci w dzisiejszych czasach maja rowne szanse na osiagniecie sukcesu.
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...