menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
wypracowanie na 3-4 kartki
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Powinno pomóc:

Droga Oliwio!
Dawno do Ciebie nie pisałam, ale miałam powód. Miałam dużo testów, kartkówek, nauki. Cieszę się jednak, że znalazłam czas i przeczytałam bardzo ciekawą książkę. F.Molnara pt. "Chłopcy z Placu Broni".
Mój ulubiony bohater to Ernest Nemeczek, ale nazywali go Nemeczek. Był małym, jasnowłosym jedenastoletnim chłopcem i niestety na końcu zginął, Jego przywódcą był Janosz Boka, miał około trzynastu lat. Książka była interesująca, a jej akcja rozgrywała się na placu. Były tam dwie bramy, jedna od ulicy Św. Marii, a druga od ulicy Św. Pawła. Po drugiej stronie Placu był drugi Plac i to właśnie robiło go niesamowitym. Znajdowało się na nim dużo sągów drewnianych. Przeżywali tu różne chwile: dobre, i złe. Walczyli o niego z przeciwnikami - chłopcami z Ogrodu Botanicznego, nazwali ich czerwonoskórymi. Dowodził nimi Feri Acz. Właśnie w czasie bitwy zginął Nemeczek, ale dzięki niemu chłopcy z Placu Broni wygrali, pokonali czerwonoskórych. Ale wracając do Placu, został On pod koniec książki przeznaczony pod budowę kamienicy.
Koniecznie musisz przeczytać tę książkę i podzielić się wrażeniami. Odpisz.
Carlie
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 2 nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...