menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
1)Fineasz Flynn (ang. Phineas Flynn) – ma czerwone włosy i trójkątną głowę. Jest najbardziej gadatliwym z wszystkich bohaterów. Jest bratem Fretki i synem Lindy Flynn. Ma wiele pomysłów na spędzenie wakacji. Nigdy nie traci pewności siebie i potrafi przelać ją na innych, jest również bardzo pomocny i bezinteresowny – wiele projektów dotyczyło pomocy przyjaciołom. Wydaję się nie zauważać prób Fretki na przyłapanie ich i wydanie mamie, jak również nie zauważa uczucia, jakim darzy go Isabella. Bardzo ją lubi. Nie wiadomo czy także czegoś do niej nie czuje. Umie bardzo dobrze grać na gitarze (np. odcinek "Jednostrzałowiec" , "Nawet nie mrugnij", "Kolo, powracamy do zespołu z przeszłością", "Szybcy i Fineaszowi" - to tylko przykłady, bo gra bardzo często)

2)Ferb Fletcher – ma zielone włosy i prostokątną twarz. Pochodzi z wielkiej Brytanii. Jest przybranym bratem Fineasza i Fretki, synem Lawrenca Fletchera. Odzywa się zawsze na koniec, rzucając jakąś zabawny komentarz do ogółu odcinka, niekiedy także w środku. Zaśpiewał też kilka piosenek. Zawsze zajmuję się bardziej częścią praktyczna projektu, podczas gdy Fineasz bardziej teoretyczna i zamawianiem materiałów. Żywi uczucie do Vanessy Dundersztyc (zostało to pokazane w odcinkach Lody z migdałkami i Przygody Hika).W pewnym odcinku przyznaje że buduje dla zabawy i ,,dla panienek".

3)Fretka Flynn (ang. Candace Flynn) – siostra Fineasza i Ferba. Ma 15 lat (jest o tym mowa w odcinku pt „Kometa”). Choć raz chciałaby przyłapać Fineasza i Ferba na gorącym uczynku, lecz im bardziej się o to stara, tym gorzej jej to wychodzi. Jej obiektem westchnień jest Jeremiasz, zaś najlepszą przyjaciółką - Stefa. Fretka ma rude włosy, bujną fryzurę i mierzy 170 cm wzrostu. Zawsze jest ubrana w czerwoną bluzkę, białą spódnicę, czerwone skarpetki i białe buty, chociaż w odcinku „Wiwat Doofania!” nosiła ubranie Vanessy, a w 3, 4 odcinkach miała specjalny strój na randkę z Jeremiaszem.W odcinku "Nasza własna mumia" na jednym ujęciu Fretka ma białe skarpetki. Ma uczulenie na pory, które objawia się zmianą głosu na męski.

BŁAGAM O POMOC MUSZE PRZETŁUMACZYC TE TEKSY DO PLAKATU NA J.ANGIELSKI PROSZE TYLKO NIE PRZEZ TRANSLATOR BŁAGAM POMOCY
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
http://disney.go.com/xd/phineasandferb/biographies/

Tutaj znalazłam o nich :)... możesz przepisać :)
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...