menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Twój kolega z rosji napisał do ciebie list,że nie zdał egzaminu z prawa jazdy i bardzo to przeżywa,napisz do niego list w którym,pocieszysz go i zaproponujesz w jaki sposób może poprawić swój nastrój,podzielisz się wspomnieniami ze swojego kursu i wrażeniami z pierwszej samodzielnej jazdy po egzaminie,zareaguj na wiadomość o zamiaże kupna samochodu przez kolege i zapytaj skąd ma na to pieniądze,udziel rady dotyczącej samochodu i uzasadnij swoje zdanie
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Drogi Antku!

Nic się nie stało, pamiętaj jest bardzo trudno zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszy razem! Mi udało się dopiero za trzecim, w tym wypadku więcej zależy od szczęścia niż umiejętności, nie martw się, jesteś świetnym kierowcą, widziałam, jak jeździsz, następnym razem z pewnością uda Ci się zdać ten egzamin śpiewająco! Nie przejmuj się tym, wyjdź trochę na powietrze pobiegaj, mi to pomaga, pozwala mi się uspokoić, prawo jazdy to nie jest cały świat. Jeśli chcesz kupić samochód uważaj, zabierz ze sobą osobę, która się na tym zna, gdy ja kupowałam samochód, był ze mną mój tata, który mi bardzo dużo doradził! Swoją drogą jak uzbierałeś na samochód?

Pozdrawiam Cię serdecznie!
Уважаемые Antku!

Ничего не произошло, помните, что это очень трудно пройти экзамен по вождению в первый раз! Мне удалось только треть, в этом случае зависит от удачи больше, чем мастерство, не волнуйтесь, вы большой водитель, я видел, как вы едете, в следующий раз вам удастся пройти этот экзамен с честью! Не беспокойтесь об этом, получить немного вальс на воздух, он помогает мне и дает мне возможность успокоиться, вождение не весь мир. Если вы хотите купить автомобиль будьте осторожны, взять с собой кого-то, кто знает это, когда я купил машину, со мной был мой папа, который посоветовал мне много! Кстати как uzbierałeś автомобиль?

С уважением!
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
more_vert
Dzięki świetne wypracowanie!

Podobne pytania

thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 3 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...