Szkoła wyższa moich marzeń- wypracowanie w języku rosyjskim

+1 głos
2,185 wizyt
Wypracowanie zaliczeniowe na temat tego jak powinna wygladac szkola wzsza  moich marzen
zadanie dodane 2 stycznia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika madzialenka0603 (10) [Szkoła podstawowa]Zobacz podobne: Szkoła wyższa moich marzeń- wypracowanie w języku rosyjskim


1 odpowiedź

0 głosów
Napisz  wypracowanie w języku polskim i wklej tutaj to przetłumaczy ci ktoś
odpowiedź 3 stycznia 2011 przez użytkownika kasiawacha (220)
Marzenia bywają bardzo fantastyczne, przedziwne a czasami
 po prostu zwyczajne. Szkoła moich marzeń powinna mieć każda z tych cech. W mojej wyobraźni budynek miałby kształt piramidy, składałby się on z 5 poziomów. Gdy weszłoby się do środka znalazłoby się na 1 poziomie, w części podstawówki. Poziom niżej znajdowałaby się szatnia. Natomiast gdyby się skorzystało z windy i nacisnęło przycisk z numerem 2, wysiadłoby się w części gimnazjum. Na 3 poziomie ujrzelibyśmy duży hol, oraz szkolny sklepik, w którym byłoby wszystko. Na samej górze powinien znajodwac się pokój nauczycielski, sekretariat, ksero itp. W szkole moich marzeń musiałoby się znależć również miejsce na basen i 2 duże, wyposażone sale gimnastyczne. Koło szkoły znajdowałoby się kort tenisowy i boisko do grania w piłkę nożna. Szkola bedyie otoczona zielenia. w poblizu bedzie znajdowal sie piekny i duzy park z placem zabaw. szkola ma byc drugim domem dla ucznia.                                         czy ktos mi to przetlumaczy na jezyk roszjski prosze
W rozkładzie zajęć i systemie oceniania nastąpiłyby „drobne” zmiany. W piątek nie musielibyśmy chodzić do szkoły z racji iż mamy zdecydowanie za krótki weekend oraz ocenę bdb można byłoby otrzymać od 80%. Uczeń również mógłby mieć 5 nieprzygotowań z każdego przedmiotu. Jeśli chodzi o dojazd, to powinny wejść w użytek najnowsze autobusy „Solaris”, które podwoziłyby nas codziennie na godzinę 9 pod szkołę.

Podobne zadania

0 głosów
1 odpowiedź
1,668 wizyt zadanie dodane 6 września 2012 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia]
+1 głos
1 odpowiedź
7,677 wizyt zadanie dodane 14 listopada 2010 w Język rosyjski przez użytkownika dorka24 (-700) [Szkoła średnia]
0 głosów
1 odpowiedź
1,469 wizyt zadanie dodane 26 marca 2012 w Język rosyjski przez użytkownika viika (0) [Szkoła podstawowa]
0 głosów
1 odpowiedź
1,261 wizyt zadanie dodane 10 kwietnia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]
0 głosów
1 odpowiedź
770 wizyt zadanie dodane 2 października 2013 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]

 


14,037 zadań

12,236 odpowiedzi

124,498 komentarzy

65,852 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!