menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Miałeś dotrzeć do studenckiego obozu w górach ale szereg wypadków utrudnił ci przybycie tam na czas.
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
Not so long ago I had to go to camp. I was very happy for that reason, because who wouldn't want to spend time with friends? Unfortunately when we had to leave from the hause, the car broke. We borrowed the car from a neighbor. When we thought it would be ok, the fuel ended. It was terrible. There weren't gas stations. Fortunately, our friend went there and took us.

Nie tak dawno temu miałam pojechać na obóz. Byłam bardzo zadowolona z tego powodu, bo kto by nie chciał spędzić czasu z  przyjaciółmi? Niestety... gdy mięliśmy wyjechać samochód się popsuł. Pożyczyliśmy pojazd od sąsiada. Gdy myśleliśmy, że będzie w porządku skończyło się paliwo. To było straszne. Nie było stacji paliw. Całe szczęście jechał tam nasz znajomy i nas zabrał.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi
1 odpowiedź
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...