menu search
  • Rejestracja
brightness_auto
more_vert
Oh dear. I really need to lose weing. I'll have to go on a diet.I hate it.
Do you really have to? You don't look as if you've put on wegiht.
Oh, but I have, Phil. It's all this junk food I eat when I don't have time to cook. It's so fettening, you health, Lucy . Lisen, why don't we do something together? We could  cook heathy food, you  know, low in fat and calories, high in vitamins and minerals.. maybe some of it might even be tasty. We could take it in turns, you cook one day and I do the next.
How's that? Ok. Let's try. We could even do some vegetarian food. Summer's good time for that. Who needs meat wheb there are all cheap  
fresh vegetables?
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt 1 nie lubi

1 odpowiedź

more_vert
 
verified
Najlepsza
O matko. Naprawdę muszę zrzucić parę kilo. Będę musiała iść na jakąś dietę. Nienawidzę tego.
Naprawdę musisz? Nie wyglądasz jakbyś przytyła.
Oh, ale tak jest, Phil. To wszystko przez te śmieciowe jedzenie*, które spożywam, gdy nie mam czasu żeby coś ugotować. To takie tuczące, twoje zdrowie, Lucy. Posłuchaj, czemu nie porobimy czegoś razem? Moglibyśmy gotować zdrową żywność, wiesz, niską w tłuszcz i kalorie, a wysoką w witaminy i minerały...
Może nawet niektóre (potrawy) będą smaczne. Możemy to robić na zmianę, ty gotujesz jednego dnia, a ja kolejnego.
Co ty na to? Ok. Spróbujmy. Możemy nawet zrobić trochę wegetariańskiego żarcia. Lato jest dobrym czasem na coś takiego. Kto potrzebuje mięsa kiedy pełno jest tanich, świeżych warzyw?

Junk food (ang. śmieciowe jedzenie) - określenie opisujące żywność tanią i łatwą w produkcji, ale ubogą pod względem dietetycznym, zawierającą tzw. puste kalorie.
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi

Podobne pytania

thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 2 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
1 odpowiedź
thumb_up_off_alt 1 lubi thumb_down_off_alt nie lubi
2 odpowiedzi
Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!


...