Blog » Wymiana punktów na nagrody!

Blog » Wymiana punktów na nagrody!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, osoby zarejestrowane na portalu kreskówka.pl i aktywnie udzielający się na naszej stronie, mogą przelać swoje wszystkie punty z tej strony na portal kreskówki a tam wymieniać je na nagrody i zmieniać swoją pozycję w rankingu. 


Możliwość przelewania punktów prawdopodobnie zostanie na stałe, dodatkowo, na stronie zalicz.net zostanie uruchomiony system wymiany punktów na nagrody, tak więc będzie to podwójny profit!

Aby przelać punkty, trzeba być zalogowany, przejść do edycji profilu i kliknąć w link dotyczący przelewania punktów. Nick musi być taki sam jak na kreskowka.pl, dla potwierdzenia autentyczności konta, trzeba wpisać swoje hasło oraz e-mail dokładnie taki sam jaki jest wpisany na kreskowka.pl.

Zapraszamy do udzielania się na stronie, pamiętaj, że pomagamy sobie wszyscy razem!
Odsłon: 2825

14,033 zadań

13,247 odpowiedzi

1,529 komentarzy

230,105 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!