Blog » Jak dodajemy zadania domowe.

Blog » Jak dodajemy zadania domowe.

Ze względu na to, że czasami bardzo ciężko opanować sytuację na stronie, a moderatorzy nie nadążają z poprawą zadań, chciałbym napisać szybkie kompendium, w jaki sposób tytułować oraz dodawać zadania domowe.


Zaczynamy od początku, czyli od Tytułu, prosimy aby w nim nie była umieszczona cała treść zadania, oczywiście, gdy sama treść zadania to jedno zdanie, taka sytuacja jest dopuszczalna w przeciwnym razie - nie. W tytule proszę umieszczać, krótkie zdania, dotyczące całego zagadnienia, przykładowo "Zadanie - stereometria", "Charakterystyka Kordiana". Prosimy nie wpisywać do tytułu: "Proszę", "Pilne", "Na jutro", "Siostra mojego drugiego wuja mnie zabije, jeśli mi nie pomożecie ;)". Poprawne sformułowany tytuł, daje nam możliwość szybszego odpowiadania na dodane przez Was zadania.

Jeśli chodzi o treść, zadania, prosimy aby w nim była umieszczona pełna treść zadania, przykładowo: "W odwołaniu do lektury XYZ, napisać charakterystykę opisową postaci XYZ", w treści również prosimy nie wpisywać: "Pilne", "Pomocy" etc. Oczywiście, podziękowania mogą się tam znaleźć.


Kolejna sprawa to Kategorie, po ponad miesiącu działalności strony, nie widzimy z tym raczej problemów, przy dodawaniu zadania, prosimy aby kategoria była powiązana z Twoim pytaniem.

Największy problem dla użytkowników w chwili obecnej sprawiają Tagi, ich dodawanie to czarna magia, śpieszę z pomocą, Tagi to nie fantastyka Stanisława Lema, to proste wyrazy bliskoznaczne opisujące treść Twojego pytania!. Przykładowo, Jeśli Twoim tematem jest: "Charakterystyka Kordiana", tagi powinny wyglądać w następujący sposób: "kordian, charakterystyka, polski"

Prosimy o jak najwięcej wyrazów bliskoznacznych, w każdej chwili ktoś może poszukiwać takiego samego zadania jak wy, i znajdzie je wyłącznie wyszukując po Tagach. Prosimy o nie wpisywanie tam tekstów w stylu: "Pilneeee", "Pomocy", "Na jutro", "Bardzo pilneeeeeee", to nie pomoże, a wkurzy moderatora, a wkurzony moderator to odpowiedź, w dużo dłuższym czasie:)


Na sam koniec tego krótkiego poradnika, chciałbym abyście nie dublowali pytań, bo to wprowadza zamieszanie, oraz przed oddawaniem, zerknęli w Powiązanych zadaniach, czy takie zadanie, nie zostało już dodane!


Stosując się do tych kilku prostych zasad, sprawimy, że będziemy pomagać sobie w sposób bardziej cywilizowany i o wiele szybszy!
Odsłon: 15445

14,033 zadań

13,247 odpowiedzi

1,529 komentarzy

230,108 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!