Blog » Nowy dział - Wypracowania

Blog » Nowy dział - Wypracowania

Wychodząc na przeciw użytkownikom, chcielibyśmy przedstawić nowy dział jakim są Wypracowania. Możecie tam dodawać dłuższe wypowiedzi dotyczące jakiegoś tematu, przykładowo: streszczenia, omówienia tematów, referaty, ogólnie rzecz biorąc wszystko. Po dodaniu treści, praca jest moderowana i pojawia się na stronie.


To najbardziej premiowany dział strony, za pojedynczy tekst można zgarnąć nawet 100 punktów, wystarczy, że dodawany tekst będzie miał ponad 200 słów. gdy tekst będzie miał powyżej 50 słów ilość punktów jest nie wiele mniejsza i wynosi 80, jeśli tekst będzie miał mniej niż 50 słów, na Twoje konto powędruje 30 punktów. 

Serdecznie zachęcamy do dodawania wypracowań!
Odsłon: 1881

14,033 zadań

13,247 odpowiedzi

1,529 komentarzy

230,111 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!