Blog » Matematyka i nie tylko!

Blog » Matematyka i nie tylko!

Dzisiaj dodaliśmy specjalnie przygotowane edytory, wspomagające dodawanie wyrażeń matematycznych. Zaimplementowaliśmy również edytor LaTeX, który pozwala w łatwy sposób wrzucać skomplikowane reguły matematyczne, dzięki temu, rozwiązywanie zadań z fizyki, matematyki i wszelkich innych przedmiotów ścisłych powinno stać się niezmiernie łatwe.


Dodatkowo dodaliśmy, usługę "Odpowiedź youtube", jeśli odpowiedź lub pytanie dotyczy materiału filmowego klikamy w przycisk "Youtube" nad polem tekstowym i wklejamy link do materiału. 

Wkrótce nowe zmiany i usprawnienia, o których będziemy informować na bieżąco, pozdrawiamy i życzymy wszystkich odpowiedzi!
Odsłon: 1886

14,033 zadań

13,247 odpowiedzi

1,529 komentarzy

230,117 użytkowników

Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi!.

Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!
Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!